Na piętrze „pawilonu gościnnego” przygotowaliśmy zakwaterowanie w przytulnych, czystych czterech pokojach 2-osobowych z łazienkami. To budynek przeznaczony wyłącznie do dyspozycji gości. Na piętrze pawilonu znajduje się również aneks kuchenny do tych pokoi wyposażony w sprzęt AGD i naczynia. Pokoje są standardowo wyposażone.

Wejście do każdego pokoju jest z antresoli i przed każdym pokojem znajduje się komplet mebli wypoczynkowych.

Na parterze tegoż budynku znajduje się pokój 3-osobowy z łazienką/ z możliwością dostawki hotelowej / i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, za dodatkową opłatą istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Przygotowaliśmy do dyspozycji gości duży ogród przydomowy, wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnię, krytą piaskownicę, dużą trampolinę, hamaki i zabawki dla najmłodszych gości oraz w meble ogrodowe, altanę i krąg ogniskowy. Posiadamy bezpieczne miejsca do parkowania na posesji.

Nasz obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku dla osób w różnym wieku , jak również dla  rodzin zarówno z małymi jak i większymi dziećmi.

Zapraszamy zarówno na wiosenny, letni jak i wczesnojesienny wypoczynek!

Pawilon  jest czynny od 1 maja do 30 września.

Zakwaterowanie:

Pokój 2-osobowy z łazienką – 190 zł/ noc.
Pokój 3-osobowy z dużą łazienką i aneksem kuchennym – 280 zł/noc. W nim możliwość dostawki hotelowej, koszt – 70 zł/noc.

Koszt pokoju 2-osobowego z łazienką tylko na jedną noc jest droższy i wynosi 220 zł/noc.

Do dyspozycji gości

POKÓJ nr.1 – 2 osobowy

POKÓJ nr.2 – 2 osobowy

POKÓJ nr.3 – 2 osobowy

POKÓJ nr.4 – 2 osobowy

POKÓJ nr.5 – 3 osobowy