Na piętrze „pawilonu gościnnego” przygotowaliśmy zakwaterowanie w przytulnych, czystych czterech pokojach 2-osobowych z łazienkami. To budynek przeznaczony wyłącznie do dyspozycji gości. Na piętrze pawilonu znajduje się również aneks kuchenny do tych pokoi wyposażony w sprzęt AGD i naczynia. Pokoje są standardowo wyposażone.

Wejście do każdego pokoju jest z antresoli i przed każdym pokojem znajduje się komplet mebli wypoczynkowych.

Na parterze tegoż budynku znajduje się pokój 3-osobowy z łazienką/ z możliwością dostawki hotelowej / i aneksem kuchennym w pełni wyposażonym.

Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Przygotowaliśmy do dyspozycji gości duży ogród przydomowy, wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnię, krytą piaskownicę, dużą trampolinę, hamaki i zabawki dla najmłodszych gości oraz w meble ogrodowe, altanę i krąg ogniskowy. Posiadamy bezpieczne miejsca do parkowania na posesji.

Nasz obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku dla osób w różnym wieku , jak również dla  rodzin zarówno z małymi jak i większymi dziećmi.

Na miejscu można posmakować chleba na zakwasie własnego wypieku, pysznej jajecznicy, pierogów z przeróżnym farszem i wielu innych smakołyków, wśród których nie sposób nie wspomnieć o rybach mazurskich przyrządzanych na kilka sposobów.

Zapraszamy zarówno na wiosenny, letni jak i wczesnojesienny wypoczynek!

Pawilon  jest czynny od 1 maja do 30 września.